Biežāk uzdotie jautājumi.

Kāds ir Jūsu filmēšanas stils?

Mēs protam iekļauties notikumu plūsmā, nepiespiestā gaiotnē, tveram mirķlus kādi tie ir, jeb mazāk māsklīga pozēšana, gan pārim gan viesiem.

Mums patīk filmēt īstas emocijas un ļaut Jums būt īstiem un patiesiem.

Kā notiek kāzu datumu rezervēšanas un samaksa?

Viss, kas ir nepieciešams, lai kāzu datums būtu rezervēts, ir parakstīts līgums un neatgriežama apmaksa 150 eiro. Tiklīdz abi ir saņemti – tas ir oficiāli! Atlikušais maksājums ir jāveic kāzu dienā vai savstarpēji vienojoties par summas apmaksu pirms lielās dienas!

Ar kādām izmaksām rēķināties?

Sazinies ar mums caur kontaktu sadaļu, pastāstiet nedaudz par sevi un par savu iecerēto notikumu, dienas plānu, svinību vietas lokāciju un mēs nosūtīsim cenu piedāvājumu privāti.

Kur Jūs dzīvojat un vai Jūs izbraucat arī ārpus Latvijas?

Mēs dzīvojam Rīgā, kāzas filmējam visā Latvijā! Esam tikai par, lai iemūžinātu kāzas vai jebkādu citu svarīgu pasākumu arī citās valstīs.

Pēc cik dienām varēsim saņemt kāzu video?

Uzņemtā materiāla montāža tiek izpildīta 6-12 nedēļu laikā.

Vai mēs paši varam izvēlēties mūziku savam kāzu video?

Mūzikai ir būtiska loma videoklipa tapšanā. Mēs ļoti nopietni uztveram mūzikas izvēli, vienkārši tāpēc, ka, atrodot pareizo dziesmu, tā var būtiski ietekmēt video noskaņu. Turklāt, kopš filmas tiek koplietotas tiešsaistē, mums ir jābūt autortiesībām vai atbilstošai licencei visai filmās izmantotajai mūzikai. Lielākoties pāru izvēlētai dziesmai, kura var būt visai populāra, visticamāk nepiederēs autortiesības, kas radīs sarežģītības publicējot videoklipu jebkurā interneta vietnē. Tās skaņa automātiski tiks bloķēta, jo tiks pārkāptas autortiesības.

Šo iemeslu dēļ, dziesmu ieteikumi ir laipni gaidīti, tikai, lai saprastu pāra aptuveno mūzikas gaumi.

Mēs nodrošinām licenzētu mūzikas ''banku'', ar kuru mēs dalāmies pēc nepieciešamības, lai pāris pats var izvēlēties iepatikušos skaņdarbu/-us.

Vai varam satikties?

Jā, neapšaubāmi. Tas mums ir ļoti svarīgi, lai varētu Jūs iepazīt tuvāk un uzzināt Jūsu iecerēto.

Varam satikties pie kafijas tases vai caur video zvanu!